Новини
День захисту дітей


31.05.2019 р., напередодні Міжнародного Дня Захисту дітей, в дитячому психоневрологічному відділенні привітали малечу.Дякуючи постійному спонсору Рубченко Л.О., діти отримали смачні подарунки та, за рахунок благодійної допомоги Лори Олексіївни, придбали нові розвиваючі іграшки для дітей.День сонячої дитиниСьогодні, 21.03.2019 р., працівники дитячого психоневрологічного відділення прийняли участь в заході, присвяченому Дню сонячної дитини. В цей день люди всього світу вдягають різні шкарпетки на знак підтримки людей з синдромом Дауна.

Свято для дітей


19 грудня в дитячому психо-неврологічному відділенні було проведено святкове розвиваюче заняття. Діти з обмеженими можливостями долучились до виготовлення святкових прикрас, аплікацій до новорічних свят. Малогрупові тематичні заняття з музичним супроводом сприяють поліпшенню комунікації та розвитку дітей.

Несподівнкою для співробітників та дітей став прихід працівників IT-компанії «TESTMATICK» (директори Анастасія Ільченко та Ірина Черненко). Вони привітали дітей з Днем святого Миколая, подарували відділенню спортивне обладнання, а дітлахам смачні новорічні подарунки. А від Азаматової Надії маленькі пацієнти отримали книжечку «Хоробрі серця». Це маленька казкова історія про те, як ніколи не потрібно втрачати надію.


27.12.2018 року

Попередня новина »
Інтернет-приймальня

Будь-ласка, залиште своє повідомлення та контактні дані для відповіді у формі нижче

Надіслати